NJU7116F-TE1
NJU7116F-TE1
ПроизводительJRC
Партномер производителяNJU7116F-TE1
ОписаниеAmplifiers/Comparators JRC NJU7116F-TE1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Компараторы |
| Производитель | JRC |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Input Offset Current(Ios) | 1pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 7V |
| Quiescent Current | 1uA |
| Output Type | Push-pull |
| Propagation Delay Time | 2.1us |
| Output Mode | CMOS |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 50dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 2.5mV |
| Ib - Input Bias Current | 1pA |
| Voltage - Supply(Input) | 1.8V~3.6V |
