CN3392
CN3392
ПроизводительShangHai Consonance Elec
Партномер производителяCN3392
ОписаниеPower Management (PMIC) CONSONANCE CN3392
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | ShangHai Consonance Elec |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 2uA |
| Operating Voltage | 2.75V~6.5V |
| Charging Saturation Voltage | 8.4V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 2 |
| Charge Current - Max | 2A |
