CN3600
CN3600
ПроизводительShangHai Consonance Elec
Партномер производителяCN3600
ОписаниеPower Management (PMIC) CONSONANCE CN3600
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | ShangHai Consonance Elec |
| Вес | 0.108 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 320uA |
| Operating Voltage | 2.7V~6.5V |
| Charging Saturation Voltage | 1.46V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 1.339V |
| Charge Current - Max | 1.19A |
