CN3767
CN3767
ПроизводительShangHai Consonance Elec
Партномер производителяCN3767
ОписаниеPower Management (PMIC) CONSONANCE CN3767
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | ShangHai Consonance Elec |
| Вес | 0.188 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 52uA |
| Operating Voltage | 6.6V~30V |
| Charging Saturation Voltage | 14.8V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lead-Acid Battery |
| End-Off Voltage | - |
| Charge Current - Max | 4A |
| 0V Battery Charge | Not supported |
