CN3768
CN3768
ПроизводительShangHai Consonance Elec
Партномер производителяCN3768
ОписаниеPower Management (PMIC) CONSONANCE CN3768
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | ShangHai Consonance Elec |
| Вес | 0.127 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 52uA |
| Operating Voltage | 6.6V~30V |
| Charging Saturation Voltage | 14.8V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lead-Acid Battery |
| Number of Cells | 1 |
| Charge Current - Max | 4A |
