DW01+G
DW01+G
ПроизводительFortune Semicon
Партномер производителяDW01+G
ОписаниеPower Management (PMIC) Fortune Semicon DW01+G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Fortune Semicon |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 3uA |
| Operating Voltage | 2.5V~4.35V |
| Charging Saturation Voltage | 4.3V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 3V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| Charge Current - Max | - |
| 0V Battery Charge | Not supported |
