SYN470R
SYN470R
ПроизводительSynoxo
Партномер производителяSYN470R
ОписаниеRF and Wireless Synoxo SYN470R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Synoxo |
| Вес | 0.28 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Type | Receivers |
| Data Rate | 10Kbps |
| Applications | RKE |
| Features | Mute function;Power-on reset function |
| Frequency range | 300MHz~440MHz |
| Sensitivity | -106dBm |
| Receive Current | 2.5mA |
| Typical Application Frequency | 315MHz |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
