PT4211BE23E
PT4211BE23E
ПроизводительPowTech(CR-PowTech(Shanghai))
Партномер производителяPT4211BE23E
ОписаниеLED Drivers PowTech(CR-PowTech(Shanghai)) PT4211BE23E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | PowTech(CR-PowTech(Shanghai)) |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 500mA |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Output Voltage | - |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 5V~40V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
