N9105ESOP-AA
N9105ESOP-AA
ПроизводительPowTech(CR-PowTech(Shanghai))
Партномер производителяN9105ESOP-AA
ОписаниеPower Management (PMIC) PowTech(CR-PowTech(Shanghai)) N9105ESOP-AA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | PowTech(CR-PowTech(Shanghai)) |
| Вес | 0.23 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 1uA |
| Operating Voltage | 4V~25V |
| Charging Saturation Voltage | 4.25V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 5 |
| End-Off Voltage | 2.7V |
| Battery Temperature Detection | Support |
