PT6303SESOH-AC
PT6303SESOH-AC
ПроизводительPowTech(CR-PowTech(Shanghai))
Партномер производителяPT6303SESOH-AC
ОписаниеPower Management (PMIC) PowTech(CR-PowTech(Shanghai)) PT6303SESOH-AC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | PowTech(CR-PowTech(Shanghai)) |
| Вес | 0.06 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 3uA |
| Operating Voltage | 3.2V~15V |
| Charging Saturation Voltage | 4.225V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 3 |
| End-Off Voltage | 2.7V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| 0V Battery Charge | Not supported |
