TD1897
TD1897
ПроизводительTechcode Semicon
Партномер производителяTD1897
ОписаниеLED Drivers Techcode TD1897
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | Techcode Semicon |
| Вес | 0.17 |
| Operating Temperature | - |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 30mA |
| Type | - |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | 500V |
| Topology | - |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | - |
| Input Voltage(VAC) | - |
| Switch Frequency | - |
| Frequency - Switching | - |
| Voltage - Input(DC) | 500V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
| Voltage - Input(AC) | - |
