TD2596SADJ
TD2596SADJ
ПроизводительTechcode Semicon
Партномер производителяTD2596SADJ
ОписаниеLED Drivers Techcode TD2596SADJ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | Techcode Semicon |
| Вес | 1.644 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 3A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Current Protection |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Voltage - Input(DC) | 9V~40V |
