MBI5035GP-B
MBI5035GP-B
ПроизводительMBI
Партномер производителяMBI5035GP-B
ОписаниеLED Drivers MBI MBI5035GP-B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | MBI |
| Вес | 0.303 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 16 |
| Output Current | 45mA |
| Topology | - |
| Frequency - Switching | 25MHz |
| Voltage - Input(DC) | 3V~5.5V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
