Si24R2
Si24R2
ПроизводительNanjing Zhongke Microelectronics
Партномер производителяSi24R2
ОписаниеRF and Wireless Nanjing Zhongke Microelectronics Si24R2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Nanjing Zhongke Microelectronics |
| Вес | 0.2 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 7dBm |
| Type | Transmitter |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 1.9V~3.6V |
| Interface Type | SPI |
| Data Rate | 2Mbps |
| Applications | ISM |
| Frequency range | 2.4GHz~2.525GHz |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 13.5mA |
| Voltage - Supply | 1.9V~3.6V |
