Si24R2F+
Si24R2F+
ПроизводительNanjing Zhongke Microelectronics
Партномер производителяSi24R2F+
ОписаниеRF and Wireless Nanjing Zhongke Microelectronics Si24R2F+
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Nanjing Zhongke Microelectronics |
| Вес | 0.084 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 12dBm |
| Type | Transmitter |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 2.1V~3.6V |
| Interface Type | SPI |
| Data Rate | 2Mbps |
| Applications | ISM |
| Features | Automatic response function;Automatic retransmission function;Supports software reset;CRC check function |
| Frequency range | 2.4GHz~2.525GHz |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 20mA |
| Voltage - Supply | 2.1V~3.6V |
