Si24R2H
Si24R2H
ПроизводительNanjing Zhongke Microelectronics
Партномер производителяSi24R2H
ОписаниеRF and Wireless Nanjing Zhongke Microelectronics Si24R2H
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Nanjing Zhongke Microelectronics |
| Вес | 0.204 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 14dBm |
| Type | transceiver |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 2.1V~3.6V |
| Interface Type | SPI |
| Data Rate | 2Mbps |
| Applications | ISM |
| Features | Automatic retransmission function;Supports RSSI function;Supports software reset;CRC check function;Manchester decoding function |
| Frequency range | 2.4GHz~2.525GHz |
| Sensitivity | - |
| Receive Current | - |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 18mA |
| Voltage - Supply | 2.1V~3.6V |
