Si3933
Si3933
ПроизводительNanjing Zhongke Microelectronics
Партномер производителяSi3933
ОписаниеRF and Wireless Nanjing Zhongke Microelectronics Si3933
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Nanjing Zhongke Microelectronics |
| Вес | 0.235 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | - |
| Type | Receivers |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 2.4V~3.6V |
| Interface Type | SPI |
| Data Rate | 1kbps |
| Applications | PKE |
| Features | Supports RSSI function;Manchester decoding function |
| Frequency range | 15kHz~150kHz |
| Sensitivity | - |
| Receive Current | - |
| Typical Application Frequency | 125kHz |
| Current Of Transmitting | - |
| Voltage - Supply | 2.4V~3.6V |
