LD9175GN
LD9175GN
ПроизводительLeadtrend Tech
Партномер производителяLD9175GN
ОписаниеPower Management (PMIC) Leadtrend LD9175GN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | Leadtrend Tech |
| Вес | 1.037 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 12V~16V |
| Pd- Power Dissipation | 500mW |
| Working mode | QR;CCM |
| Voltage - Breakdown | 680V |
| Frequency - Switching | 67kHz~83kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
