EUP2530VIR1
EUP2530VIR1
ПроизводительEutech Microelectronics
Партномер производителяEUP2530VIR1
ОписаниеLED Drivers EUTECH EUP2530VIR1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | Eutech Microelectronics |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | - |
| Type | - |
| Features | Over Voltage Protection;Over-Temperature Protection (OTP);Under Voltage Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | 2.6V~5.5V |
| Topology | Boost |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM |
| Switch Frequency | - |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 2.6V~5.5V |
