XB8886G
XB8886G
ПроизводительXySemi
Партномер производителяXB8886G
ОписаниеPower Management (PMIC) XySemi XB8886G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XySemi |
| Вес | 0.16 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 4.5uA |
| Operating Voltage | 2V~6V |
| Charging Saturation Voltage | 4.25V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 3V |
| 0V Battery Charge | Support |
