XBG6158J2SZR
XBG6158J2SZR
ПроизводительXySemi
Партномер производителяXBG6158J2SZR
ОписаниеPower Management (PMIC) XySemi XBG6158J2SZR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XySemi |
| Вес | 0.033 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 1.4uA |
| Operating Voltage | 3.6V |
| Charging Saturation Voltage | 4.425V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Charge Current - Max | 2.25A |
| 0V Battery Charge | Not supported |
