AXP2585
AXP2585
ПроизводительAllwinner Tech
Партномер производителяAXP2585
ОписаниеPower Management (PMIC) Allwinner Tech AXP2585
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Allwinner Tech |
| Вес | 0.11 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Voltage | 3.9V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.608V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Charge Current - Max | 3.072A |
