SM7022
SM7022
ПроизводительShenzhen Sunmoon Micro
Партномер производителяSM7022
ОписаниеPower Management (PMIC) Shenzhen Sunmoon Micro SM7022
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | Shenzhen Sunmoon Micro |
| Вес | 0.837 |
| Output Current | 800mA |
| Features | Over Temperature Protection;Over Current Protection;Over Voltage Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 9V~30V |
| Working mode | PWM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 730V |
| Frequency - Switching | 60kHz |
| Feedback System | Secondary-Side Feedback |
