HY2112-HB
HY2112-HB
ПроизводительHYCON Tech
Партномер производителяHY2112-HB
ОписаниеPower Management (PMIC) HYCON HY2112-HB
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HYCON Tech |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 100nA |
| Operating Voltage | 1.5V~8V |
| Charging Saturation Voltage | 3.45V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | LiFePO4 Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.5V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| Charge Current - Max | - |
| 0V Battery Charge | Support |
