HY2113-DB1A
HY2113-DB1A
ПроизводительHYCON Tech
Партномер производителяHY2113-DB1A
ОписаниеPower Management (PMIC) HYCON HY2113-DB1A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HYCON Tech |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 100nA |
| Operating Voltage | 1.5V~8V |
| Charging Saturation Voltage | 4.275V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.3V |
| Charge Current - Max | 6uA |
| 0V Battery Charge | Support |
