HY2120-DB
HY2120-DB
ПроизводительHYCON Tech
Партномер производителяHY2120-DB
ОписаниеPower Management (PMIC) HYCON HY2120-DB
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HYCON Tech |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 100nA |
| Operating Voltage | 1.5V~10V |
| Charging Saturation Voltage | 4.28V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 2 |
| End-Off Voltage | 2.25V |
| 0V Battery Charge | Support |
