MT9201
MT9201
ПроизводительXI'AN Aerosemi Tech
Партномер производителяMT9201
ОписаниеLED Drivers XI'AN Aerosemi Tech MT9201
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | XI'AN Aerosemi Tech |
| Вес | 0.05 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 20mA |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Voltage Protection;Under Voltage Protection;Over Current Protection |
| Topology | Boost |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Voltage - Input(DC) | 3V~24V |
