UC3845BVDR2G
UC3845BVDR2G
Производительonsemi
Партномер производителяUC3845BVDR2G
ОписаниеPower Management (PMIC) onsemi UC3845BVDR2G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | onsemi |
| Вес | 0.18 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃@(TA) |
| Supply Voltage | 7.6V~30V |
| Operating Voltage | 7.6V~30V |
| Features | Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Switching Frequency | 500kHz |
| Duty Cycle | 48% |
| Topology | Boost;Flyback |
| isolation | Isolation |
| Pd- Power Dissipation | 862mW |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Duty Cycle(Max) | 48% |
