TLV274DTBR2G
TLV274DTBR2G
Производительonsemi
Партномер производителяTLV274DTBR2G
ОписаниеAmplifiers/Comparators onsemi TLV274DTBR2G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Операционный усилитель |
| Производитель | onsemi |
| Вес | 0.494 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 3mV |
| Output Current | 65mA |
| Current - Input Bias(Ib) | 5pA |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 145dB |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | 3MHz |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 20nV/√Hz@10kHz |
| Number of Circuits | Four channels |
| Slew Rate(SR) | 2.8V/us |
| Input Offset Voltage Drift (Vos TC) | 2uV/℃ |
