NCS4333DTBR2G
NCS4333DTBR2G
Производительonsemi
Партномер производителяNCS4333DTBR2G
ОписаниеAmplifiers/Comparators onsemi NCS4333DTBR2G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прецизионные операционные усилители |
| Производитель | onsemi |
| Вес | 0.494 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 3.5uV |
| Output Current | 5mA |
| Input Offset Current(Ios) | 400pA |
| Current - Input Bias(Ib) | 60pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | 350kHz |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5.5V |
| Noise density(eN) | 62nV/√Hz@1kHz |
| Number of Circuits | Four channels |
| Output Type | - |
| Voltage - Supply | 1.8V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 123dB |
| Slew Rate | 0.15V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 30uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 190nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 21uA |
| Gain Bandwidth Product | 350kHz |
| Ib - Input Bias Current | 60pA |
