SLM4054
SLM4054
ПроизводительSOLA-IC
Партномер производителяSLM4054
ОписаниеPower Management (PMIC) SOLA-IC SLM4054
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | SOLA-IC |
| Вес | 0.037 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 4.25V~6V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Linear charging chip |
| Type of Battery | Lithium-ion/Polymer |
| Maximum Charge Current | 600mA |
| Number of Cells | 1 |
