SLM8254AAV
SLM8254AAV
ПроизводительSOLA-IC
Партномер производителяSLM8254AAV
ОписаниеPower Management (PMIC) SOLA-IC SLM8254AAV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | SOLA-IC |
| Вес | 0.09 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 100nA |
| Operating Voltage | 3V~24V |
| Charging Saturation Voltage | 4.25V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 3~4 |
| End-Off Voltage | 2.7V |
| 0V Battery Charge | Support |
