LR680R-N
LR680R-N
ПроизводительLCX(Shenzhen LCHSTAR Elec)
Партномер производителяLR680R-N
ОписаниеRF and Wireless LCX(Shenzhen LCHSTAR Elec) LR680R-N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | LCX(Shenzhen LCHSTAR Elec) |
| Вес | 0.14 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Type | Receivers |
| Data Rate | 10Kbps |
| Features | Supports RSSI function;Power-on reset function |
| Frequency range | 300MHz~440MHz |
| Sensitivity | -113dBm |
| Receive Current | 3.4mA;3.8mA |
| Typical Application Frequency | 315MHz;433.92MHz |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V |
