HNR-2310A
HNR-2310A
ПроизводительJiangsu Huaneng Elec
Партномер производителяHNR-2310A
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Jiangsu Huaneng Elec HNR-2310A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Jiangsu Huaneng Elec |
| Вес | 3.008 |
| Frequency | 3.5kHz |
| Operating Voltage | 1V~30V |
| Diameter (φD) | 23mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
