MLT-8540H
MLT-8540H
ПроизводительJiangsu Huaneng Elec
Партномер производителяMLT-8540H
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Jiangsu Huaneng Elec MLT-8540H
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Jiangsu Huaneng Elec |
| Вес | 0.888 |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 2.5V~4.5V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
