MLT-9650
MLT-9650
ПроизводительJiangsu Huaneng Elec
Партномер производителяMLT-9650
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Jiangsu Huaneng Elec MLT-9650
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Jiangsu Huaneng Elec |
| Вес | 1.727 |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 3V~7V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
