TMB12A12
TMB12A12
ПроизводительJiangsu Huaneng Elec
Партномер производителяTMB12A12
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Jiangsu Huaneng Elec TMB12A12
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Jiangsu Huaneng Elec |
| Вес | 2.005 |
| Frequency | 2.3kHz |
| Operating Voltage | 8V~16V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
