TMB12A05
TMB12A05
ПроизводительJiangsu Huaneng Elec
Партномер производителяTMB12A05
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Jiangsu Huaneng Elec TMB12A05
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Jiangsu Huaneng Elec |
| Вес | 2.19 |
| Operating Temperature | - |
| Frequency | 2.4kHz |
| Operating Voltage | 4V~8V |
| Rated Voltage | - |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | - |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
