K500
K500
ПроизводительSANTAK
Партномер производителяK500
ОписаниеInstrumentation/Meter SANTAK K500
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Источник питания |
| Производитель | SANTAK |
| Вес | 1 |
| Number of Channels | - |
| Output Current | - |
| Output Power | - |
| Frequency | - |
| Power | - |
| Output Voltage | 220V |
| Input Voltage | 120-275V |
| Accuracy | - |
| Ripple | - |
| working voltage | - |
| Rated power | 13500W |
| characteristic | - |
| Storage temperature | - |
| WorkingTemperature | - |
| Temperature range | - |
| Usage Scenario | - |
| TemperatureCoefficient | - |
| StorageTemperature | - |
| ReadBackResolution | - |
| Overcurrent Protection | - |
| Meter display resolution | - |
| LinearRegulationRate | - |
| PowerRegulationRate | - |
| Voltage display accuracy | - |
| Current display accuracy | - |
| Output voltage and current | - |
| SetResolution | - |
| RatedOutputVoltage/current | - |
| OvervoltageProtection | - |
| Storage conditions | - |
| SetAccuracy | - |
| Working temperature (° C) | - |
| Product dimensions | - |
| Inner box size | - |
| Overload protection current | - |
| Outer box size | - |
| Is there a built-in battery | No |
| SupplyVoltage | - |
| DisplayType | - |
| MaximumCurrent | - |
| Rated capacity | 15000VA |
| MaximumVoltage | - |
| Load regulation ratio | - |
