MT1000
MT1000
ПроизводительSANTAK
Партномер производителяMT1000
ОписаниеInstrumentation/Meter SANTAK MT1000
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Источник питания |
| Производитель | SANTAK |
| Вес | 1 |
| Number of Channels | - |
| Output Current | - |
| Output Power | - |
| Frequency | - |
| Power | - |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | - |
| Accuracy | - |
| Input Range | (165VAC~265VAC)±7VAC |
| Ripple | - |
| Rated Output Voltage | 220V |
| working voltage | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | - |
| source | - |
| WorkingTemperature | - |
| Environmental humidity | - |
| Temperature range | - |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | 220*430*84mm |
| TemperatureCoefficient | - |
| StorageTemperature | - |
| ReadBackResolution | - |
| Input overcurrent protection | 6.3A |
| Overcurrent Protection | - |
| input plug | National Standard 10A Plug |
| Meter display resolution | - |
| LinearRegulationRate | - |
| PowerRegulationRate | - |
| Voltage display accuracy | - |
| Current display accuracy | - |
| Output voltage and current | - |
| Number of output sockets | 3 |
| SetResolution | - |
| RatedOutputVoltage/current | - |
| OvervoltageProtection | - |
| Storage conditions | - |
| SetAccuracy | - |
| Working temperature (° C) | - |
| Product dimensions | - |
| Inner box size | - |
| Overload protection current | - |
| Anti surge protection | Support (380J) |
| Outer box size | - |
| output frequency | 50Hz |
| SupplyVoltage | - |
| DisplayType | - |
| MaximumCurrent | - |
| Rated capacity | 1000VA/600W |
| Battery backup time (half load) | ≥7 Minutes |
| MaximumVoltage | - |
| Load regulation ratio | - |
