HY-40R204CC
HY-40R204CC
ПроизводительTTCIOTSDK(Shenzhen Shengrun Tech)
Партномер производителяHY-40R204CC
ОписаниеIoT/Communication Modules TTCIOTSDK(Shenzhen Shengrun Tech) HY-40R204CC
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули Bluetooth |
| Производитель | TTCIOTSDK(Shenzhen Shengrun Tech) |
| Вес | 2.103 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Voltage | 1.8V~3.8V |
| Sensitivity | -97dBm |
| Receive Current | 5.9mA |
| Antenna Type | Ceramic antenna |
| Communication Distance | 120m |
| Support Interface | UART;SPI |
| Send Current | 6.1mA |
| Output Power (Max) | 5dBm |
| Core IC | CC2640R2f chip |
| Wireless Standard | Bluetooth 4.0;Bluetooth 4.2;Bluetooth 5.0;Bluetooth 5.1 |
