RS2035H8E
RS2035H8E
ПроизводительShenzhen Haoruijia Elec.
Партномер производителяRS2035H8E
ОписаниеTransistors/Thyristors Shenzhen Haoruijia Elec. RS2035H8E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | Shenzhen Haoruijia Elec. |
| Вес | 1.99 |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 200mV |
| Holding Current (Ih) | 75mA |
| Average Gate Power Dissipation (PG(AV)) | 1W |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 800V |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 50mA |
| Voltage - On State(Vtm) | 1.7V |
| Current - On State(It(RMS)) | 20A |
| Current - Surge(Itsm@f) | 200A |
