RS25A06-CW
RS25A06-CW
ПроизводительShenzhen Haoruijia Elec.
Партномер производителяRS25A06-CW
ОписаниеTransistors/Thyristors Shenzhen Haoruijia Elec. RS25A06-CW
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | Shenzhen Haoruijia Elec. |
| Вес | 2.8 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 1.3V |
| Holding Current (Ih) | 50mA |
| Average Gate Power Dissipation (PG(AV)) | 1W |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 800V |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 35mA |
| Voltage - On State(Vtm) | 1.55V |
| Current - On State(It(RMS)) | 25A |
