MMBD4148
MMBD4148
ПроизводительFoshan Blue Rocket Elec
Партномер производителяMMBD4148
ОписаниеDiodes Foshan Blue Rocket Elec MMBD4148
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Foshan Blue Rocket Elec |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | +150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 25nA@20V |
