MT-1-102-E001-T000-RS
MT-1-102-E001-T000-RS
ПроизводительYUEN FUNG
Партномер производителяMT-1-102-E001-T000-RS
ОписаниеSwitches YUEN FUNG MT-1-102-E001-T000-RS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тумблерные переключатели |
| Производитель | YUEN FUNG |
| Вес | 6.28 |
| Operating Temperature | - |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Voltage Rating (AC) | 125V |
| Voltage Rating (DC) | - |
| Contact Current | 5A |
| Switch Width | 8mm |
| Actuator Type | Flat rod knob handle |
| Pin Style | Solder |
| Circuit | Single Pole Double Throw (SPDT) |
| Switch Height | 39.45mm |
| Mechanical Life | 10,000 times |
| Switch Length | 13.1mm |
