ST-1-102-C03-N003-RS
ST-1-102-C03-N003-RS
ПроизводительYUEN FUNG
Партномер производителяST-1-102-C03-N003-RS
ОписаниеSwitches YUEN FUNG ST-1-102-C03-N003-RS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тумблерные переключатели |
| Производитель | YUEN FUNG |
| Вес | 7.15 |
| Operating Temperature | - |
| Mounting Style | Bend insert |
| Voltage Rating (AC) | 250V |
| Voltage Rating (DC) | - |
| Contact Current | 3A |
| Switch Width | 5.2mm |
| Actuator Type | Cylinder knob |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | Single Pole Double Throw (SPDT) |
| Switch Height | 19.7mm |
| Mechanical Life | 10,000 times |
| Switch Length | 8.3mm |
