SIT1022QTK
SIT1022QTK
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Приемопередатчики LIN |
| Производитель | SIT |
| Вес | 0.19 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 5.5V~27V |
| Quiescent Current | 20uA |
| Type | Transceiver |
| Lag of Receiver | - |
| Data Rate | 20kbps |
| Number of Drivers | 2 |
| Duplex | - |
| Number of Receivers | 2 |
| Data Rate(Max) | 20Kbps |
| Voltage - Supply | 5.5V~27V |
| Current - Supply | 8mA |
