SIT1028QT/3V3
SIT1028QT/3V3
ПроизводительSIT
Партномер производителяSIT1028QT/3V3
ОписаниеInterface SIT SIT1028QT/3V3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Приемопередатчики LIN |
| Производитель | SIT |
| Вес | 0.26 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 5.5V~28V |
| Quiescent Current | 10uA |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 20kbps |
| Number of Drivers | 1 |
| Duplex | Full-Duplex |
| Number of Receivers | 1 |
| Data Rate(Max) | 20Kbps |
| Voltage - Supply | 5.5V~28V |
| Current - Supply | 2.5mA |
