20N621K
20N621K
ПроизводительCOV
Партномер производителя20N621K
ОписаниеCircuit Protection COV 20N621K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | COV |
| Вес | 8.18 |
| Capacitance | 650pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 558V~682V |
| Allowable Voltage (DC) | 505V |
| Maximum Energy | 300J |
| Clamping Voltage | 1.025kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 8kA |
| Typical Capatitance | 650pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 385V |
| Energy | 300J |
| Maximum DC Volts | 505V |
| Maximum AC Volts | 385V |
