ACMC3225S-601-2P-T
ACMC3225S-601-2P-T
ПроизводительCENKER
Партномер производителяACMC3225S-601-2P-T
ОписаниеFilters CENKER ACMC3225S-601-2P-T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры общего режима |
| Производитель | CENKER |
| Вес | 0.108 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating | 50VAC |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating (DC) | 50V |
| Impedance @ Frequency | 600Ω@100MHz |
| Withstanding Voltage | 125V |
| DC Resistance (DCR) | 200mΩ |
